Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Sevgili Cem hocam öfke ve stres düzeyimin hayatım üzerindekini etkisini kontrol etmemi sağladı. Aile ve arkadaş ilişkilerimin güçlenmesine destek oldu. Seanslarımızı artık bitirmiş olmamıza rağmen Cem hocamın müsaitliğini yakaladığımda ofisindeki güzel yeşil koltukta kahvesini içip, keyifli sohbetine eşlik edebilme fırsatını da elde ettim.

Mehmet A.

İkili ilişkilerde yaşadığım güvensizlik, altında sürekli birşeyler arama, uzun saplantılı süreçlerin çok çok derinlerde kalan noktalardan, ailede görülen o anda anlamlandırılmayan konulardan kaynaklanabileceği… duygu değişimlerini kontrol edememe ve istemeden ayarı kaçırma, egzamalar ve daha niceleri. Kendi kurduğum koruma kalkanın yanlış temellere kurulmuş olması… Cem beyin görüşü, bilgisi seanslarımızın bana ve dolayısıyla etrafıma fazlasıyla katkı sağladığını düşünüyorum. Çözülmez zannedilen şeylerin çözülebildiğini görmek yarına kıymet vermemi sağladı. Desteğiniz için teşekkür ederim Cem bey.

Cansu T.

Yaşadığım çok sıkıntılı bir dönemde arkadaşımın tavsiyesiyle Cem Hocamı tanıdım. Olaylara ve insanlara bakış açımı değiştirebilmeyi öğrendim. Eski neşeli hayatıma tekrardan kavuşmamı sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Burcu A.

Cem beyle tanışmamız danışanı olan bir arkadaşım vesilesiyle oldu ne kadar teşekkür etsem azdır hayatımı yoran kaygı bozukluğu sürecini kendisi sayesinde yok ettim..ne faydası olabilir kendimde atlatabilirim denmemeli kendinizi rahat hissetme garantili cem hocama gidilmeli..kolaylıklar diliyorum,başarılarınız daim olsun.

Ece A.

Uzun zamandır yaşadığım ilişki problemlerimi Cem Hocamın samimi ve güven veren terapi tekniği ile yendim. Şimdi ilişkimde çok mutlu ve huzurluyum. Daha ciddi adımlar atmaya ve sevdiğim insanla evliliğe hazırım. Tekrar teşekkür ederim.

Beril T.

İnternet üzerinden araştırma yaparken Cem beyi buldum. Sonra iletişime geçtim ve randevu aldım. Böylece süreç başlamış oldu. Kendisiyle olan terapilerimizden çok memnun kaldım. Güleryüzlü ve cana yakın davrandı. Herkese tavsiye ederim.

Aysel D.

Yaşadığım kötü zamanları o kadar rahat ve güvende atlattım ki Cem hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız Hocam.

Melike M.


Yorumunuzu Gönderin!
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi